• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na nadzorców chatu.
1.Kacper kjm
2.3dni 20godz a od czasu założenia konta to z 3miesiące
3.Kacper
4.11lat
5.byłem aktywnym graczem o statnio mam mało czasu ale staram się grać bardzo często jestem graczem który więcej siedzi na czacie i szpera w opcjach konta (jestem miły)
6.
A)wyobrażam siebie na stanowisku nadzorcy czatu jako bardzo rosądnego a zreszą domyślicie się o co chodzi będę idealnym nadzorcą Smile
B)Idealny nadzorca cztu powinien być miły odpowiedzialny ,rozsądny itp.
7.często.
8.rozsądność ,cierpliwość byłem adminem na serwerze minecraft
Zero ściemy pozdrowienia dla zespołu PW

Odpisz
1. Syene
2. Czas spędzony na grze: 84dni 4godz
3. Agnieszka
4. 25lat
5. Jestem studentka matematyki, gdzie został mi ostatni rok. Uwielbiam sport w szczególności speedway.
6. a) Przede wszystkim będę traktowała to jako obowiązek, a nie przywilej oraz starała jak najlepiej go wypełniać.
b) Jak dla mnie ideałów nie ma. Każdemu może zdążyć się wpadka, ale dobry nadzorca powinien umieć przyznać się do błędu. Jest to osoba, która nie odbija sobie gorszego dnia na grze na graczach oraz nie wywyższa się z powodu pełnionej funkcji, a tak to wypełnia swoje obowiązki.
7. Jestem dostępna codziennie na grze. W zależności jak mam zajęcia na uczelni i w zależności jak są nudne Tongue
8. Jestem przede wszystkim cierpliwą, pracowitą i rzetelną osobą. Po mimo, że nie mam doświadczenia staram się nie zawieść i dokonuje starań, żeby jak najlepiej wypełniać powierzone obowiązki.

Odpisz
Podanie
 1. EloHere
2. 1 dni 7h 1 min 
3. Szymon
4. 13 lat 
5. Bardzo lubię grę pokewars i zależy mi żeby dołączyć do zespołu pokewars. Interesuje się pokemonami od 6 lat i bardzo się cieszę że powstała gra taka jak ta.
6.a) Wyobrażam siebie na stanowisku nadzorcy czatu jako porządnego miłego oraz stanowczego gracza.
b) Idealny nadzorca czatu powinien być miły stanowczy oraz powinien spędzać codziennie w grze przynajmniej 2-3h.
7. Będę starał się logować codziennie i spędzać od 2 do 3h na grze oraz pomocy innym graczom
8. Myślę że moim największym atutem jest cierpliwość oraz stanowczość, jestem też bardzo miłą osobą i myślę że spisałbym się dobrze na tym stanowisku. Proszę zbytnio nie zważać na błędy ponieważ jestem dyslektykiem.  

Odpisz
1. Pseudonim w grze - Antybristler
2. Czas w grze 48dni 17godz 7min ( ogółem ~4 lata grania w Pokewars )

3. Imię. Piotr
4. Wiek -  21 lat
5. 2-3 zdania o sobie
~ Jestem odpowiedzialny, sumienny i jak zarówno pomocnym oraz pomysłowym graczem w dziedzinie pokewars. Jestem introwertykiem oraz bardzo aspołecznym, ale to nie wszystko. Mam swoje zalety i wady jak każdy wszyscy, jestem gotów podjąć się zadania nadzorcy czatu. 
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
a) siebie na tym stanowisku.
b) idealnego nadzorcę chatu.

A) Siebie na stanowisku widzę dobrze ze względu na znajomości z ludżmi, którzy grają w Pokewars oraz na dobre stosunki między innymi graczami. Ale to nie wszystko, sam udzielam pomocy innym graczom. Ogólnie dobrze siebie widzę na tym stanowisku. Także będę wykonywać te obowiązki starannie i odpowiedzialnie. 
B) Idealny nadzorca czatu jest to osoba, która jest dobrze skojarzona z regulaminem i ściśle je trzyma oraz ma dużo czasu by spełnić swe obowiązki jako nadzorca czatu.

7. Jak często będziesz dostępny w grze.
Posiadam nieco elastyczny grafik związane ze szkołą, także w różnych porach będę przebywać. Suma godzin dziennie wynosi około 8 godzin. 
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).
Atuty - wyżej wspomniane. Jednakże posiadam również cierpliwość i dobre komunikacje z innymi graczami. Sam spełniłem kiedyś rolę nadzorcy czatu w pewnej grze, ale nie mam zamiaru reklamować siebie na tamtej grze. To wszystko. 
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

Odpisz
xBlacki
Gram 3 dni
Konrad
13lat
Moim hobby jest enduro i crosyy ale narazie nie mam sprzetu wiec siedze na pokewars

Nadzorca chatu powinien byc mily nie miec pochopnych decyzjii nie powinien przeklinac powinien byc pozytywbie nastawiony  dla wszystkich graczy

Jestem mily staram sie pomagac nowym gracza nie podejmuje pochopnych wniosków,rowniez nie przeklinam 

Jestem dostepny praktycznie caly dzien tylko podczas lekcji nie 

Pozdrawiam cala administracje pokewars 

Odpisz
1. mwojtasik
2. 44dni 22godz 50min
3. Mariusz
4. 22
5. Obecnie elektryk, w przyszłości miejmy nadzieje, trener. Pasjonuje się piłką nożną, bieganiem i wszelkiej maści grami komputerowymi. Amatorski dziennikarz.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
a) zdecydowany, komunikatywny, sprawiedliwy, gotowy do pomocy
b) j/w

7. Obecnie pracuję dorywczo i mam sporo czasu, który mogę spędzam przed komputerem. W związki z planami na przyszłość, 'w sieci' spędzam ok 6-8 godzin dziennie.
8. Wcześniej byłem moderatorem forum w nieistniejącej już grze studia GameForge o nazwie 'MetalDamage'.
Jestem pewny, że moja otwartość, poczucie humoru i chęć pracy, mogą mieć znaczący wpływ na pozytywny odbiór mojej osoby jako Nadzorcy Chatu.
Wchodzić i popierać! Moja propozycja konkursu!
>>> LINK <<<

Odpisz
1. NightMary

2. Konto założyłam 01.02.16, od tamtego dnia w grze spędziłam trochę ponad 100 dni.

3. Na imię mam Marta.

4. Mam 12 lat, co niestety może bardzo zmniejszyć moje szanse. Mimo to próbuję.

5. Chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej i 5 klasy szkoły muzycznej, gdzie gram na skrzypcach. Interesuję się rysowaniem. Na PokeWars założyłam stowarzyszenie Silver Shadow, w którym jestem do dziś i dla którego znajduję sporo czasu pomimo wielu zajęć.

6.
a) Na stanowisku nadzorcy czatu na pewno byłabym świadoma swoich obowiązków. Znalazłabym więcej czasu na grę i poświęciłabym temu zajęciu sporą część mojego serca. Byłabym konsekwentna, ale i wyrozumiała. Wysłuchałabym każdego gracza do końca.
b) Idealnemu nadzorcy powinno przede wszystkim bardziej zależeć na zwiększeniu radości z gry niż na zbanowaniu wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób złamali regulamin. Musi on także pamiętać, że zasady gry obowiązują wszystkich. Jednak jeśli jakiś nowy gracz napisze np. ofertę handlową na czacie ogólnym, najpierw lepiej jest go upomnieć, a nie od razu dać bana.

7. Na PokeWars spędzam praktycznie cały wolny czas. Na tę grę poświęcam minimalnie 2,5h (we wtorki), za to w weekendy nieraz cały dzień.

8. Jestem konsekwentną, sprawiedliwą i wyrozumiałą osobą, która poświęca bardzo dużo serca i uwagi swoim obowiązkom. Nie pełniłam jak dotąd podobnych funkcji, jednak szybko się uczę.

Dodam jeszcze, że chciałam, żeby to wszystko było przemyślane. Dlatego dodaję to dopiero teraz.

Pozdrawiam, NightMary

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości