• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jesteś za tą zmianą?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
36.36%
4 36.36%
Nie
45.45%
5 45.45%
Nie mam zdania
18.18%
2 18.18%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majsterkowanie w zadaniach dziennych
Witam, piszę z propozycją żeby majsterkowanie w zadaniach dziennych zaczynało się od jakiejś ilości pkt. majsterkowania u gracza, dajmy na przykład 20. Część graczy zrobiła kurs jeszcze przed tym jak można w dziennych trafić na majsterkowanie, a są na zbyt niskim poziomie postaci by opłacało im się kupować plany i majsterkować, w momencie gdy dostali parę razy z rzędu w dziennym majsterkowanie rezygnują z gry bo stwierdzają że i tak nie mają co robić. I tu jest moja propozycja by te zadania zaczynały się od jakiejś ilości pkt. majsterkowania, a nie od razu po kursie.

Ta akcja dochodzi do użytkowników którzy mają powyżej 40 poziomu.

Ale cześć z nich jak dzień w dzień dostaje to w dziennych to nie ma jak zdobyć oakow, bez oakow nie mają kasy, bez kasy nie zrobią majsterkowania

Oaki można zdobywać na inne sposoby

Niby tak, ale jak ktoś gra dla przyjemności to może się zdenerwować, że ma ciągle takie zadania, a na razie nie chce robić majsterkowania.

jak gra dla przyjemności to mu dużo oaków do szczęścia nie potrzeba
(ja np nie robie prawie wgl zadań codziennych a na każdy event mam + 50 oaków)

Nie mam zamiaru upierac się przy swojej racji tylko pisze co zaobserwowałam, jednym te zadania trafiają się codziennie innym w ogóle, Ci co nawet chcieli by więcej grać, a ciągle się im trafiają nie mają nawet jak dziennego zrobić. Każdy ma swoje stanowisko i swoje racje.

Kiedyś nie było codziennych i ludzie grali.
A to że takie zadanie trawią się komuś ciągle to nie problem gry tylko pecha bo szansa na czynność w zadaniu obiera się na %(tak myślę)
I nawet gdyby na takie zadanie był 1% możemy mieć "szczęście" i ciągle trafiać na takie zadanie.

Ja tam jestem za całkowitym usunięciem majsterkowania z zadań, a że na to się nie zanosi jestem za twoim pomysłem.

jak dla mnie bardzo fajnie to funkcjonuje obecnie. nagrody sa spoko, nierzadko sam kupuje itemy na targu do zadan codziennych i zwykle mimo tego nadal wychodze inplus

moim zdaniem jest to dobra zmiana, dzięki niej ruszył się trochę targ

Zgadzam się w 100% z @bylemwszedzie, Co najwyżej zmniejszyłbym nieco szanse na wylosowanie takiej akcji w zadaniu codziennym o połowę Smile

To też jakieś wyjście Wink

Okej, zmniejszyłem o około 33%.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości