• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban
dlaczego moje konto zostało zbanowane z powodu multikonto gdy nie robiłem multi kont tylko inni mieli podobną nazwę .moim kolegom też zbanowano konto. nasze niki : paprykasz, moro11, whitecrow,pikaczu08.

Odpisz
Ponieważ trzeba było zgłosić to w ustawieniach konta i z tym banem mnie tu tylko do "Odwołuję się"

Odpisz
Zostałem zablokowany za Multikonto , nie wiem kto mnie zgłosił ale ja nie mam multikonta. Mój nick to : kapi1133

Odpisz
(10-27-2016, 15:32)112345678 napisał(a): dlaczego moje konto zostało zbanowane z powodu multikonto gdy nie robiłem multi kont tylko inni mieli podobną nazwę .moim kolegom też zbanowano konto. nasze niki : paprykasz, moro11, whitecrow, pikaczu08.
bulbasaur bulbasaur bulbasaur
ja prawie tak samo Angry

Odpisz
Nie ten dział
[Obrazek: pGibFP3.gif]

Odpisz
proszę o odblokowanie konta kapi1133, ponieważ zostałem zablokowany z powodu : Twoje konto jest zablokowane permanentnie.
Powód: Multikonto. A JA NIE MAM MULTIKONTA!

Odpisz
w tym dziale pisz odwołanie > http://www.forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=103

Odpisz
(10-27-2016, 15:32)112345678 napisał(a): dlaczego moje konto zostało zbanowane z powodu multikonto gdy nie robiłem multi kont tylko inni mieli podobną nazwę .moim kolegom też zbanowano konto. nasze niki : paprykasz, moro11, whitecrow,pikaczu08.
Ja też dostałem bana tylko ja nie mam multikonta są osoby które mają podobny nick.

Odpisz
No cóż, może myśleli że się podszywacie pod kogoś.

Odpisz
nie tylko ty dostałeś bana ja też dostąłem niby za multi konto i push

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości