• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jak sądzisz?
Tak.
Nie.
Nie wiem.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modyfikacja działania Korony Doświadczenia
@Master_Of_Darkness argumentacji może być bez liku xD Do aktualnego działania korony można powiedzieć : 'Skoro korona jest takim niesamowitym przedmiotem, że nie tylko pokemon walczący dostaje expa to jeszcze mamy jak w bajce bo aż 6 pokemonów w drużynie może dostać expa'. I z tej strony z kolei wychodzi na to, że obecne expienie jest ułatwieniem expa bo doświadczenie zdobywa aż 6 pokemonów zamiast 2 Big Grin

A tak ogólnie to nie jestem specem od gier GBA, ale większość tych co mieli spory kontakt z tymi grami za właściwe uznaje działanie korony takie, na które proponowałem zmianę. To, które jest na PokeWars jest działaniem mniej stosowanym na GBA. Poza tym praktyczniejsze jest działanie o którym woła ta propozycja. Czy ta propozycja będzie ułatwiać expienie? Tak, bez dwóch zdań. Czy będzie to właściwe? Tak, czemu nie. Nie wołam o prostotę, która pozwoli szybko, łatwo i przyjemnie expić pokemona. Bo mimo zmiany działania dalej będzie trzeba harować w lokacji, bić się z pokemonami aby exp wpadał - tego ta propozycja nie zmieni.

Odpisz
A może pogódźmy obie strony?
Niech admini dodadzą 2 wersje korony doświadczenia
Korona doświadczenia v1 działała by tak jak w większości gier pokemon(czyli tak jak wg pomysłodawcy)
Korona doświadczenia v2 działała by tak jak obecnie w grze(na niektórych grach na GBA był też taki system na przykład w pokemon Yellow)

Odpisz
Macius zaproponował tutaj dość ciekawe rozwiązanie.
Nie mam nic przeciwko jeżeli OBECNA korona zostanie w grze. Ale wystarczy mieć 2 poki w drużynie i problem ROZWIĄZANY w magiczny sposób.
"Ty, który odważyłeś się zbeszcześcić kraj wschodzącego słońca... Ja, bóg Yato przy pomocy Sekki zrównam cię z ziemią i zmażę twój grzech!"

~Noragami Yato

Odpisz
Propozycja całkiem sensowna. Też często mi to przeszkadzało - niejednokrotnie przez wystawienie jedynie dwóch przegrywa się masę walk z trenerami + nie ma się odpowiedniego poziomu przeciwników, by dobrze zarobić przy łapaniu ich. Przy dodaniu większej ilości by to ustabilizować trzeba by wydać z 400 drinków by wbić poziom na około 29 lvlu, także o czym my rozmawiamy Big Grin Jak najbardziej za.

Odpisz
@Hollow można temu zaradzić. Mam pokemony na poziomach co 10 (czyli 10, 20, 30 itd) podtrenowane za 100-200k. To w zupełności wystarcza by sobie radziły Wink
"Ty, który odważyłeś się zbeszcześcić kraj wschodzącego słońca... Ja, bóg Yato przy pomocy Sekki zrównam cię z ziemią i zmażę twój grzech!"

~Noragami Yato

Odpisz
Dobry pomysł więc dałem na Tak ale podoba mi się jak jest teraz.

Odpisz
1. Pomysł zdecydowanie ułatwi expienie poków do zadań.
2. Nie każdemu chce się trenować poka od oaka żeby wygrywał więcej walk

Odpisz
Jestem na nie. Takie "ulepszenie korony expu" sprawi, że zadania oaka i kombinowanie z "robieniem" ojców będą banalne.

Odpisz
No ja tak samo jestem na nie.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości